درباره شرکت

روشنفکران دنیا، ایرانیان را فرهنگ مداران یگانه ای می دانند که قدم بر هر مکانی گذاشتند، مهر و راستی را رواج داده و هنر را در روح و ذهن جهانیان می نشانند. ما نیز خود را پیرو این نگرش می دانیم و با تلاش فراوان سعی در انتقال زیبایی و هنر به زیبا و هنردوستان برسانیم. با این رویکرد شركت يگانه فراز شفيع تبريز كه امروزه با نام تجاري يگانه فراز در سطح كشور و بين الملل فعاليت ميكند كار خود را از سال 86 به صورت حرفه اي آغاز كرد.

 

اين شركت با به كار گيري كادر مجرب و با تجربه و استفاده از اساتيد و نخبگان هنر فرش و تابلو فرش , توجه بيشتري به افزايش سرعت ارائه خدمات و كيفيت محصولات خود داشته است.

 

در سال هاي اخير , همكاران سيستم با توجه به تجربيات خود كه در طي اين مدت اندوخته اند و ياري گرفتن از خداوند بزرگ سعي در توليد و توزيع انواع نخ و نقشه هاي سنتي و كامپيوتري فرش و تابلو فرش و صادر كردن اين هنر زيبا را به تمام شهرها و حتي در سطح بين الملل , بر امده اند.ما در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده‌ایم و معتقدیم هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم، به واقعیت بازار فرش نزدیک‌تر می‌شویم.

 

 فعالیت‌های اصلی همکاران ما در شركت

تهيه و توزيع مواد اوليه بافت فرش و تابلو فرش به صورت پك نخ و نقشه

ارائه كليه ملزومات بافت از قبيل سيخ , قلاب , دافتين , و...

پرادخت و شستوشوي انواع فرش و تابلو فرش

روفه گري و برجسته كاري بر روي سطوح فرش

قايق و شيرازه زني

 رنگرزي با دستگاه هاي پيشرفته بخار

طراحي و آموزش كدبندي

ارائه نرم افزارهاي كدبندي فرش و فتوشاپ

فروش طرح هاي آماده

فروش دستگاه تمام اتوماتيك چله كشي

طراحي و بافت عكس شخصي